3 juni 2023 Exloo
tuigpaarden nationaal - Robbie van Dijk en Oberon winnen 1e competitiewedstrijd - Jan Jordans wint met King lage limiet - hoge limiet voor Lambertus Huckriede met Magnifiek - Mark de Groot en Dylano winnen erekasse - Anneke Borkent wint damesklasse met Renvyle Imondro - Mark de Groot wint tweespannen limiet met Jericho en Nevaro - Martien Verboord wint met Jonkheer en El Nino B tweespannen ereklasse - Niek Alting wint 2e wedstrijd Rondje Bartje - Roy Brand winnaar Young Riders met Jericho tuigpaarden regionaal - Albert ten Berge wint met Ozandro 3e competitiewedstrijd - Harry van Middelaar wint met Mendrini 1e groep lage limietklasse - Nevaro in handen van Leo Wijkmans beste 2e groep lage limietklasse - Niek Alting met Luitenant winnaar hoge limietklasse - Fantijn winnaar ereklasse - dames 4-wieler gewonnen door Fokkelien Oldenburger met New Eclipse - Luitenant ook winnaar damesklasse 2-wieler met Manon Veerman - Luitenant en Lord Liberty beste tweespan Hackney's - Anneke Borkent wint met Luddington Hi Spec lage limiet en met Luddinton Hi Five de grote limiet - Roel Smits wint ereklasse met Convictions Challenger - damesklasse voor Inge Jansen met Highway's Dream Boy - Davy Jordans wint tweespannen met Eagle's Daylight en - Pocket Rocket |
29 mei 2023 Eext
- Marcel Ritsma wint lage limietklasse met Mondiaal PSH - hoge limietklasse voor Lambertus Huckriede met Magnifiek - Renvyle Imondro beste in ere- en damesklasse - Leendert Veerman wint met AQ Eribo en - Amadeus de tweespanrubriek - Niek Alting wint 1e wedstrijd Rondje Bartje met Luitenant en Lord Liberty |
20 mei 2023 Roden
tuigpaarden Noord - Albert ten Berge wint met Ozandro 1e competitiewedstrijd - New Eclipse winnaar lage limietklasse met Richard Hofstra - Niek Alting wint hoge limietklasse met Luitenant - Richard Hofstra wint ereklasse met Atillos van Jitse de Jong - Manon Veerman wint met Lord Liberty damesklasse - Nadia beste fokmerrie met Sebastiaan Ardesch - Luitenant en Lord Liberty winnen tweespanrubriek fries ras - Augustinus Hoekstra wint met GPD Aron de limietklasse - ereklasse gewonnen door Wiesje van der Woude met Durk - Anne-Rixt Eppinga wint damesklasse met Susanne - Andre van der Staal wint met GPD Fokke en GPD Hylke de tweespan rubriek |
18 mei 2023 Bennekom
tuigpaarden - Ozandro PSH wint nieuwelingenklasse met Marcel Ritsma - Huckriede en dekhengst Magnifiek winnen lage limietklasse - hoge limietklasse voor Harry van Middeelaar met Lanto HBC - Renvyle Imondro wint ereklasse - Lieke Lueks wint damesklasse met hengst Neon GSM - Leendert Veerman heeft beste twespan in Action Quality Eribo en - Amadeus - Jan Jordans wint rubriek Klavertje -3 met Barend, Haarman en King Hackney's - Anneke Borkent wint limietklasse kleine maat met Luddington Hi Five - Lambertus Huckriede wint limietklasse grote maat met Sallant's Long Train Running - Borkent wint ook ereklasse kleine maat met Ardingly's Hot Chocolate - ereklasse grote maat voor Mark de Groot met Eclipse Grasshopper - Els D'Achard vabn Enschut wint damesklasse met Heartlad Heartbreaker - Huckriede wint tweespannen met Brookfield Olympic Dreams en Luddington Hi Five Fries ras - Jelle vd Weide wint competitie met Jesse J van de Weidehoeve - GPD Aron winnaar limietklasse met Augustinus Hoekstra - ereklasse gewonnen door Wiesje vd Woude met Durk - damesklasse gewonnen door Mechteld vd Kooi met Tjitte VDK - Andre vd Staal wint tweespannen met GPD Fokke en GPD Hylke |
27 april 2023 De Bilt
- Mark de Groot wint lage limietklasse met Nevaro en tussenlimiet met Latino - Jonkheer van Martien Verboord wint hoge limietklasse - ereklasse voor Dylano (foto) - Lieke Lueks debuteert met Neon GSM in damesklasse met overwinning - Ule Haarsma wint limietklasse 2-spannen met Landheer en Ojochie - Derk Jan Mekkes wint ereklasse tweespannen en tandems met RHT Jefferson en Hugo - Gijs Rozendaal met Chestnuts Steppinyg Stone winnaar lage limietklassen Hackney's - Eclipse Double Dutch winnaar tussenlimiet - Werner Sweens wint met Leyrun Royal Dance de hoge limietklasse - Here i Am met Els D'Achard van Enschut winnaar ereklasse kleine maat - Mark de Groot wint ereklasse grote maat met Eclipse Grasshopper - 1e groep damesklasse gewonnen door Heartland Incrdeble - 2e groep damesklasse voor Ilse Sweens met Maroanka's Bellisimo - Augustinus Hoekstra wint limietklasse Fries ras met GPD Aron en openklasse met GPD Ward - damesklasse ook voor GPD Ward - Jan Eppinga wint tweespannen met Durk en Wietse |
15 april 2023 Exloo Noordelijke Tuigpaarden Dag
- Olympus SR met Henk Hammers beste nieuweling hengsten/ruinen - O'Fee beste nieuweling bij merries - Leetida GK beste KWPN merrie aan de hand en in tuig - Neon GSM beste bij de beloften - Manon Veerman wint Grote Prijs met Luitenant - Luddington Hi Spec beste nieuweling Haclney's - Hendrik fan e Ridderdijk beste nieuweling Fries ras |
27 augustus 2022 Exloo
- Derk Jan Mekkes wint Bronzen Bartje competitie met RHT Hugo en RHT Jefferson
- Jan Jordans wint eindklassement competitie met King
- Derk Jan Mekkes wint Bronzen Bartje competitie met RHT Hugo en RHT Jefferson
- Jan Jordans wint eindklassement competitie met King
18 augustus 2022 Lunteren (nationale tuigpaardendag)
- Henk Hammers met Lindrini topsportmerrie
- Fantijn paard van het Jaar
- Dyalno wint Manno trofee
- Renvyle Imondro wint Renovo schaal
- Roy Brand wint Future cup met Jericho
- Lieke Lueks met Ditisem junioren kampioen
- Magnifiek wint hengstencompetitie
- Henk Hammers met Lindrini topsportmerrie
- Fantijn paard van het Jaar
- Dyalno wint Manno trofee
- Renvyle Imondro wint Renovo schaal
- Roy Brand wint Future cup met Jericho
- Lieke Lueks met Ditisem junioren kampioen
- Magnifiek wint hengstencompetitie
6 augustus 2022 Rijs
- Els D'Achard van Enschut met Here I Am kampioen ereklasse kleine maat
- Jelmer Chardon tandem kampioen met Eise 489 en Jurre 495
- Els D'Achard van Enschut met Here I Am kampioen ereklasse kleine maat
- Jelmer Chardon tandem kampioen met Eise 489 en Jurre 495
3 augustus 2022 Buitenpost
- Anneke Borkent dameskampioen hackney's met Ardingly's Hot Chocolate (foto)
- Here I Am wint ereklasse kleine maat
tuigpaarden
- Richard Hofstra tandemkampioen met Any Time en Renvyle Imondro
Fries ras
- Marieke Okkema met GPD Ward dameskampioen
- Anneke Borkent dameskampioen hackney's met Ardingly's Hot Chocolate (foto)
- Here I Am wint ereklasse kleine maat
tuigpaarden
- Richard Hofstra tandemkampioen met Any Time en Renvyle Imondro
Fries ras
- Marieke Okkema met GPD Ward dameskampioen
1 augustus 2022 Opmeer
- Gijs Rozendaal met Black Sparrow kampioen ereklasse grote maat
- Anneke Borkent wint kleine limiet met Luddington Hi Five
- ereklasse kleine maat voor Borkent met Brookfield May Way
- damesklasse voor Borkent met Ardingly's Hot Chocolate van stal Huckriede
tuigpaarden regionaal
- Harm Jan Veenstra wint lage limiet groep 1met Nikita
- Pien Jansen wint groep 2 met Joker
- openklasse voor Wim Jansen met Freedom
- Berry van de Genugten wint met Nobel competitie Zuid West
- kampioenschap tweespannen MWZ voor Derk Jan Mekkes met RHT Bentley en - Jaims H
nationaal
- lage limietklasse voor Jan Jordans met King
- Henk Hammers en Lindrini winnen hoge limietklasse
- ereklasse voor Lambertus Huckriede met Renvyle Imondro
- Imondro wint ook damesklasse met Anneke Borkent
- Magnifiek winnaar hengstencompetitie
- Leendert Veerman wint met AQ Eribo en - Amadeus tweespannen
- Niek Alting kampioen klavertje- 3 met Luitenant, Lord Liberty en Emerson
fries ras
- Pieter Okkema wint limietklasse met Yde fan e Noeste Hoeve
- openklasse regionaal voor Rommert 498 met Albert Lueks
- Jelle van der Kooi wint openklasse nationaal met Tjitte VDK
- Gijs Rozendaal met Black Sparrow kampioen ereklasse grote maat
- Anneke Borkent wint kleine limiet met Luddington Hi Five
- ereklasse kleine maat voor Borkent met Brookfield May Way
- damesklasse voor Borkent met Ardingly's Hot Chocolate van stal Huckriede
tuigpaarden regionaal
- Harm Jan Veenstra wint lage limiet groep 1met Nikita
- Pien Jansen wint groep 2 met Joker
- openklasse voor Wim Jansen met Freedom
- Berry van de Genugten wint met Nobel competitie Zuid West
- kampioenschap tweespannen MWZ voor Derk Jan Mekkes met RHT Bentley en - Jaims H
nationaal
- lage limietklasse voor Jan Jordans met King
- Henk Hammers en Lindrini winnen hoge limietklasse
- ereklasse voor Lambertus Huckriede met Renvyle Imondro
- Imondro wint ook damesklasse met Anneke Borkent
- Magnifiek winnaar hengstencompetitie
- Leendert Veerman wint met AQ Eribo en - Amadeus tweespannen
- Niek Alting kampioen klavertje- 3 met Luitenant, Lord Liberty en Emerson
fries ras
- Pieter Okkema wint limietklasse met Yde fan e Noeste Hoeve
- openklasse regionaal voor Rommert 498 met Albert Lueks
- Jelle van der Kooi wint openklasse nationaal met Tjitte VDK
30 juli 2022 Hellendoorn
- Pien Jansen dameskampioen MWZ met Joker
- Lubbert van Oene en Kibora V fokmerries kampioen MWZ
- Mark de groot wint met latino kleine limietklasse en met Jericho de grote limiet
- ereklasse voor Henk Hammers met Funita
- Nevaro winnaar competitie Midden
-Joyce Hoving wint dames 4-wieler met Dictus
- tweespannen voor Derk jan Mekkes met RHT Jaims H en Bentley VDL
- Lieke Lueks wint zadelrubriek met Ditisem
Hackneys
- Amy tewis kampioen ereklasse regio Noord met I Am Here
- Roel Smits wint lage limietklasse met Conviction's Morning Sky
- Hoge limietklasse voor Gerrit van der Kolk met Van't Kolklands Early in the Morning
- openlasse voor Conviction's Challerger
- Louise Pieters wint damesklasse met Black Jack
- tweespannen voor Cynthia Ardesch met magic Littke King en Ringo Star
- Pien Jansen dameskampioen MWZ met Joker
- Lubbert van Oene en Kibora V fokmerries kampioen MWZ
- Mark de groot wint met latino kleine limietklasse en met Jericho de grote limiet
- ereklasse voor Henk Hammers met Funita
- Nevaro winnaar competitie Midden
-Joyce Hoving wint dames 4-wieler met Dictus
- tweespannen voor Derk jan Mekkes met RHT Jaims H en Bentley VDL
- Lieke Lueks wint zadelrubriek met Ditisem
Hackneys
- Amy tewis kampioen ereklasse regio Noord met I Am Here
- Roel Smits wint lage limietklasse met Conviction's Morning Sky
- Hoge limietklasse voor Gerrit van der Kolk met Van't Kolklands Early in the Morning
- openlasse voor Conviction's Challerger
- Louise Pieters wint damesklasse met Black Jack
- tweespannen voor Cynthia Ardesch met magic Littke King en Ringo Star
26 juli 2022 Norg
nationaal
- Lambertus Huckriede met Renvyle Imondro kampioen ereklasse
- Jan Jordans en King winnaars competitie
- Lanto HBC wint met Harry van Middelaar de grote limiet
- damesklasse voor Grietje Naber met Heliotroop
- Derk Jan Mekkes limietklasse tweespannen met RHT Jefferson en RHT Hugo
- Leendert Veerman wint tweespannen ereklasse met AQ Amadeus en AQ Eribo
- Martien Verboord wint met El Nino B en Jonkheer de tandem rubriek om de bronzen Bartje
regionaal
- Linda Boelens met Fantijn kampioen dames tweewieler
- Nico Calis wint ereklasse met Emaire van Johan Kramer
- Nikita met Harm Jan Veenstra winnaar bij fokmerries
- Niek Alting met Luitenant en Lord Liberty winnaar tweespannen.
Hackney's
- Cynthia Ardesch wint kampioenschap klavertje- 3 met Ringo Star, Magic Littje King en Nikita
- Anneke Borkent wint lage limietklasse met Luddington Hi Five en hoge limietklasse en damesklasse met Ardingly's Hot Chocolate
- Black Sparrow winnaar limietklasse grote maat
- Andre Veltkamp wint ereklasse grote maat met Matteo
- ere klasse kleine maat naar Els D'Achard van Enschut met Here i Am
Fries ras
- Jelmer Chardon tandemkampioen met Eise 489 en Jurre 495
- GPD Ward met Augustinus Hoekstra winnaar limietklasse
- GPD Aron wint competitie
- openklasse voor Jelle van der Kooi met Tjitte VDK
- Susan Wind wint damesklasse met Yfke SW
- Eise en Jurre winnen ook tweespanrubriek
nationaal
- Lambertus Huckriede met Renvyle Imondro kampioen ereklasse
- Jan Jordans en King winnaars competitie
- Lanto HBC wint met Harry van Middelaar de grote limiet
- damesklasse voor Grietje Naber met Heliotroop
- Derk Jan Mekkes limietklasse tweespannen met RHT Jefferson en RHT Hugo
- Leendert Veerman wint tweespannen ereklasse met AQ Amadeus en AQ Eribo
- Martien Verboord wint met El Nino B en Jonkheer de tandem rubriek om de bronzen Bartje
regionaal
- Linda Boelens met Fantijn kampioen dames tweewieler
- Nico Calis wint ereklasse met Emaire van Johan Kramer
- Nikita met Harm Jan Veenstra winnaar bij fokmerries
- Niek Alting met Luitenant en Lord Liberty winnaar tweespannen.
Hackney's
- Cynthia Ardesch wint kampioenschap klavertje- 3 met Ringo Star, Magic Littje King en Nikita
- Anneke Borkent wint lage limietklasse met Luddington Hi Five en hoge limietklasse en damesklasse met Ardingly's Hot Chocolate
- Black Sparrow winnaar limietklasse grote maat
- Andre Veltkamp wint ereklasse grote maat met Matteo
- ere klasse kleine maat naar Els D'Achard van Enschut met Here i Am
Fries ras
- Jelmer Chardon tandemkampioen met Eise 489 en Jurre 495
- GPD Ward met Augustinus Hoekstra winnaar limietklasse
- GPD Aron wint competitie
- openklasse voor Jelle van der Kooi met Tjitte VDK
- Susan Wind wint damesklasse met Yfke SW
- Eise en Jurre winnen ook tweespanrubriek
24 juli 2022 CH De Wolden
Harry van Middelaar wint met Lanto HBC (foto)
2. Henk Hammers met Heliotroop
3. Leendert Veerman met Action Quality Amadeus
4. Niek Alting met Luitenant
5. Robin Hoorn met Jantijn
6. Ada Donck met Diesel
7. Albert Lueks met Neon GSM
8. Richard Hofstra met Any Time
Harry van Middelaar wint met Lanto HBC (foto)
2. Henk Hammers met Heliotroop
3. Leendert Veerman met Action Quality Amadeus
4. Niek Alting met Luitenant
5. Robin Hoorn met Jantijn
6. Ada Donck met Diesel
7. Albert Lueks met Neon GSM
8. Richard Hofstra met Any Time
22 juli 2022 Garyp
- Marlou Martens kampioen onder zadel regio Noord op Emaire van J. Kramer
- Nico Calis jr. wint lage limiet met Meiroos
- Nico Calis sr. wint met Jara de hoge limietklasse
- Ditisem met Albert Lueks wint ereklasse
- Grietje Naber wint damesklasse met Irona
- Richard Hofstra wint tweespannen met Any Time en No Time
Hackney's
- Lieke Lukes kampioen dames regio Noord met May Dream van Toon van Doorn
- ereklasse ook voor May Dream
- Louise Pieters wint hoge limiet met Black Jack
- Agnes Arends beste in lage limiet met Eclpse Undercover
- Marlou Martens kampioen onder zadel regio Noord op Emaire van J. Kramer
- Nico Calis jr. wint lage limiet met Meiroos
- Nico Calis sr. wint met Jara de hoge limietklasse
- Ditisem met Albert Lueks wint ereklasse
- Grietje Naber wint damesklasse met Irona
- Richard Hofstra wint tweespannen met Any Time en No Time
Hackney's
- Lieke Lukes kampioen dames regio Noord met May Dream van Toon van Doorn
- ereklasse ook voor May Dream
- Louise Pieters wint hoge limiet met Black Jack
- Agnes Arends beste in lage limiet met Eclpse Undercover
17 juli 2022 Tolbert
- Linda Boelens ereklasse kampioen regio Noord met Fantijn
- Sander Hoogenberg wint lage limietklasse met Kellytou
- Pien Jansen en Joker beste in hoge limietklasse
- Nikita van Rein Bosch wint competitie
- Nico Calis wint met Emaire fokmerries rubriek
- Niek Alting wint met Luitenant en Lord Liberty de tweespannen
- Linda Boelens ereklasse kampioen regio Noord met Fantijn
- Sander Hoogenberg wint lage limietklasse met Kellytou
- Pien Jansen en Joker beste in hoge limietklasse
- Nikita van Rein Bosch wint competitie
- Nico Calis wint met Emaire fokmerries rubriek
- Niek Alting wint met Luitenant en Lord Liberty de tweespannen
16 juli 2022 Houten Gouden Bolhoed
- Lambertus Huckriede tweespankampioen hackney's met Brookfield May Way en - Olympic Dreams
- Els D'Achard wint met Heartland Incredible de limietklasse en met Here i Am de ereklasse kleine maat
- Anneke Borkent wint hoge limietklasse en damesklasse met Ardingly's Hot Chocolate
- Eclipse Grasshopper beste in limietklasse grote maat
- Demi van Nispen wint ereklasse grote maat met Black Benson
- Mieke ter Schure Young Riders kampioen met Julant
- Mark de Groot wint competitie tweespannen met Jericho en Nevaro
- Derk Jan Mekkes wint met RHT Bentley en Jaims H de ereklasse tweespannen
- Renvyle Imondro klasse apart in ereklasse en damesklasse
- Idol wint hoge limietklasse en diens dochter Mareda de lage limietklasse
- Lambertus Huckriede tweespankampioen hackney's met Brookfield May Way en - Olympic Dreams
- Els D'Achard wint met Heartland Incredible de limietklasse en met Here i Am de ereklasse kleine maat
- Anneke Borkent wint hoge limietklasse en damesklasse met Ardingly's Hot Chocolate
- Eclipse Grasshopper beste in limietklasse grote maat
- Demi van Nispen wint ereklasse grote maat met Black Benson
- Mieke ter Schure Young Riders kampioen met Julant
- Mark de Groot wint competitie tweespannen met Jericho en Nevaro
- Derk Jan Mekkes wint met RHT Bentley en Jaims H de ereklasse tweespannen
- Renvyle Imondro klasse apart in ereklasse en damesklasse
- Idol wint hoge limietklasse en diens dochter Mareda de lage limietklasse
9 juli 2022 Schoonebeek (Het Zuidenveld)
- Leendert Veerman tweespankampioen met Action Quality Amadeus en - Eribo
- Marcel Ritsma wint limietklasse met Jack Sparrow PSH
- Jan Jordans wint derde competitiewedstrijd met King
- Renvyle Imondro wint ereklasse en damesklasse
- Derk Jan Mekkes wint tandems Rondje Drenthe met RHT Hugo en Jefferson
- Niek Alting wint lage limietklasse regionaal met Lord Liberty
- Jara opnieuw winnaar grote limietklasse
- fokmerries gewonnen door Harm Jan Veenstra met Nikita
- Fantijn wint ereklasse
- Manon Veerman kampioen dames 4-wieler met Luitenant
- Annemieke Calis wint met Jara voor de boerenwagen
- Marieke Stolwijk- Scherphof wint Burgemeesters prijs
- Leendert Veerman tweespankampioen met Action Quality Amadeus en - Eribo
- Marcel Ritsma wint limietklasse met Jack Sparrow PSH
- Jan Jordans wint derde competitiewedstrijd met King
- Renvyle Imondro wint ereklasse en damesklasse
- Derk Jan Mekkes wint tandems Rondje Drenthe met RHT Hugo en Jefferson
- Niek Alting wint lage limietklasse regionaal met Lord Liberty
- Jara opnieuw winnaar grote limietklasse
- fokmerries gewonnen door Harm Jan Veenstra met Nikita
- Fantijn wint ereklasse
- Manon Veerman kampioen dames 4-wieler met Luitenant
- Annemieke Calis wint met Jara voor de boerenwagen
- Marieke Stolwijk- Scherphof wint Burgemeesters prijs
2 juli 2022 Houten CK
- Ada Donck op Fontana D zadel kampioen regio MWZ
- Berry van de Genugten wint competitie WZ met Nobel
- Lage limiet voor Lubbert van Oene met Kibora V
- tussenlimiet voor Mark de Groot met Latino
- hoge limietklasse voor Jericho met Mark de Groot
- ereklasse voor Hertog Jan met Mark de Groot
- damesklasse voor Ada Donck met Fontana
- Henk Hammers met Lindrini kampioen merries regio West
- Ada Donck op Fontana D zadel kampioen regio MWZ
- Berry van de Genugten wint competitie WZ met Nobel
- Lage limiet voor Lubbert van Oene met Kibora V
- tussenlimiet voor Mark de Groot met Latino
- hoge limietklasse voor Jericho met Mark de Groot
- ereklasse voor Hertog Jan met Mark de Groot
- damesklasse voor Ada Donck met Fontana
- Henk Hammers met Lindrini kampioen merries regio West
25 juni 2022 Siegerswoude
- Lambertus Huckriede wint lage limiet met Magnifiek
- Henk Hammers en Lindrini winnaars hoge limiet
- Jan Jordans wint met King competitie
- ereklasse en damesklasse gewonnen door Renvyle Imondro
- Leendert veerman wint met Lord Liberty en Luitenant tweespannen
- Derk Jan Mekkes heeft beste Klavertje-3 aanspanning (foto)
- Niek Alting wint lage limiet regionaal met Luitenant
- Jara met Nico Calis wint hoge limietklasse en met Annemieke Calis dames 4-wieler
- competitie voor Henk Notebomer met Napoleon 'n Aparte
- Emerson winnaar ereklasse en damesklasse 2-wieler
-
Hackney's
- Els D'Achard van Enschut wint lage limietklasse met Heartland Incredible
- Hoge limietklasse voor Willeke Rozendaal met Noddyvyse One and Onely
- Here i Am weer beste in ereklasse kleine maat
- Black Sparrow wint ereklasse grote maat
- Anneke Borkent wint damesklasse met Ardingly's Hot Chocolate
Fries ras
- Augustinus Hoekstra wint open klasse met GPD Ward
- Stal De Merksen Dedmer winnaar competitie
- Demi van Nispen wint Young Riders met Eebert DVN
- Marieke Okkema wint damesklasse met GPD Ward
- Bauke de Boer wint tweespannen en tandems met paarden Jelle van der Kooi
- Rommert 498 beste hengst aan de lange lijnen
- Lambertus Huckriede wint lage limiet met Magnifiek
- Henk Hammers en Lindrini winnaars hoge limiet
- Jan Jordans wint met King competitie
- ereklasse en damesklasse gewonnen door Renvyle Imondro
- Leendert veerman wint met Lord Liberty en Luitenant tweespannen
- Derk Jan Mekkes heeft beste Klavertje-3 aanspanning (foto)
- Niek Alting wint lage limiet regionaal met Luitenant
- Jara met Nico Calis wint hoge limietklasse en met Annemieke Calis dames 4-wieler
- competitie voor Henk Notebomer met Napoleon 'n Aparte
- Emerson winnaar ereklasse en damesklasse 2-wieler
-
Hackney's
- Els D'Achard van Enschut wint lage limietklasse met Heartland Incredible
- Hoge limietklasse voor Willeke Rozendaal met Noddyvyse One and Onely
- Here i Am weer beste in ereklasse kleine maat
- Black Sparrow wint ereklasse grote maat
- Anneke Borkent wint damesklasse met Ardingly's Hot Chocolate
Fries ras
- Augustinus Hoekstra wint open klasse met GPD Ward
- Stal De Merksen Dedmer winnaar competitie
- Demi van Nispen wint Young Riders met Eebert DVN
- Marieke Okkema wint damesklasse met GPD Ward
- Bauke de Boer wint tweespannen en tandems met paarden Jelle van der Kooi
- Rommert 498 beste hengst aan de lange lijnen
19 juni 2022 Diever
- Albert Lueks wint competitie met Neon GSM - Mart Helmus wint kleine limietklasse met Korose - grote limiet voor Nico Calis met Jara - Linda Boelens wint ereklasse en damesklasse met Fantijn - Icanita wint rubriek fokmerries - Pien Jansen wint met Joker dames vierwieler - tweespannen voor Niek Alting met Luitenant en Lord Liberty - Lieke Lueks wint zadel rubriek op Ditisem Hackney's - Roel Smits wint kleine limietklasse met Heartland Morning Sky - grote limiet voor Gerben Greidanus met Eclipse Fireball - ereklasse voor Roel Smits met Conviction's Challenger - dames klasse voor Lieke Lueks metNay Dream Fries ras - Sybren Minkema wint limietklasse met Ulbe 506 - Leslie Agricola wint met Feitse GL openklasse en damesklasse - Merle Veurink met YR met Waander 512 - Lieke Lueks wint zadelrubriek met Rommert 498 - Albert Minkema wint tweespannen met Bauke van de Lits en Idsert van de Lits |
18 juni 2022 Drogeham
- Jan Jordans wint kampioenschap vierspannen tuigpaarden
- Lambertus Huckriede wint ereklasse met Renvyle Imondro
- kleine limiet voor Marcel Ritsma met Mondiaal PSH
- grote limiet voor Lindrini
- Imondro wint ook damesklasse
- Jelle van der Woude wint YR rubriek met Jaims H
- Derk Jan Meekes wint ereklasse tweespannen met RHT Hugo en RHT Jefferson
- Jan Jordans wint tandemkampioenschap hackney's met Eagle's Pocket Rocket en Eagle's Daylight
- Demi van Nispen wint openklasse grote maat met Black Benson
- Gijs Rozendaal wint met Black Sparrow limietklasse grote maat en Frank Roest prijs
- Anneke Borkent wint limietklasse kleine maat met Luddington Hi Five en damesklasse met Ardingly's
Hot Chocolate
- ereklasse kleine maat voor Els D'Achard van Enschut met Here I Am
- Augustinus Hoekstra wint competitie nieuwelingen Fries ras met GPD Aron
- Provinsje Fryslan Prijs limietklasse voor Sybren Minkema met Vigo van der Wietze
- Age Okkema wint openklasse met Jehannes 484
- damesklasse voor Marieke Okkema met GPD Ward
- Jelmer Chardon wint met Eise 489 en Jurre 495 zowel tweespanrubriek als tandemrubriek
- Jan Jordans wint kampioenschap vierspannen tuigpaarden
- Lambertus Huckriede wint ereklasse met Renvyle Imondro
- kleine limiet voor Marcel Ritsma met Mondiaal PSH
- grote limiet voor Lindrini
- Imondro wint ook damesklasse
- Jelle van der Woude wint YR rubriek met Jaims H
- Derk Jan Meekes wint ereklasse tweespannen met RHT Hugo en RHT Jefferson
- Jan Jordans wint tandemkampioenschap hackney's met Eagle's Pocket Rocket en Eagle's Daylight
- Demi van Nispen wint openklasse grote maat met Black Benson
- Gijs Rozendaal wint met Black Sparrow limietklasse grote maat en Frank Roest prijs
- Anneke Borkent wint limietklasse kleine maat met Luddington Hi Five en damesklasse met Ardingly's
Hot Chocolate
- ereklasse kleine maat voor Els D'Achard van Enschut met Here I Am
- Augustinus Hoekstra wint competitie nieuwelingen Fries ras met GPD Aron
- Provinsje Fryslan Prijs limietklasse voor Sybren Minkema met Vigo van der Wietze
- Age Okkema wint openklasse met Jehannes 484
- damesklasse voor Marieke Okkema met GPD Ward
- Jelmer Chardon wint met Eise 489 en Jurre 495 zowel tweespanrubriek als tandemrubriek
6 juni 2022 Eext
- Harm Jan Veenstra wint eerste competitiewedstrijd Noord met Nikita (foto)
- Marieke Stolwijk- Scherphof wint met Kontiki de lage limiet en dames 4 wieler
- Jara in handen van Nico Calis winnaar grote limiet
- Fantijn weer winnaar ereklasse en dames tweewieler
- Harm Jan Veenstra wint eerste competitiewedstrijd Noord met Nikita (foto)
- Marieke Stolwijk- Scherphof wint met Kontiki de lage limiet en dames 4 wieler
- Jara in handen van Nico Calis winnaar grote limiet
- Fantijn weer winnaar ereklasse en dames tweewieler
6 juni 2022 De Wijk
- Anneke Borkent wint dameskampioenschap met Renvyle Imondro
- Marcel Ritsma wint met Mondiaal PSH de kleine limietklasse
- Idol wint grote limiet en Dyalno de ereklasse
- Jan Jordans wint competitie nieuwelingen met King
- Luitenant en Action Quality Nevada winnen competitie tweespan met Leendert Veerman
- AQ Amadeus en AQ Eribo winnen tweespannen ereklasse en 1e wedstrijd tandems om Bronzen Bartje
- Mieke ter Schure wint bij Young Riders met Julant
- Anneke Borkent wint dameskampioenschap met Renvyle Imondro
- Marcel Ritsma wint met Mondiaal PSH de kleine limietklasse
- Idol wint grote limiet en Dyalno de ereklasse
- Jan Jordans wint competitie nieuwelingen met King
- Luitenant en Action Quality Nevada winnen competitie tweespan met Leendert Veerman
- AQ Amadeus en AQ Eribo winnen tweespannen ereklasse en 1e wedstrijd tandems om Bronzen Bartje
- Mieke ter Schure wint bij Young Riders met Julant
3 juni 2022 De Wijk hengstenshow
onderstaande hengsten werden eerst aan de hand en daarna in tuig gepresenteerd.
- Heliotroop
- Norking Apple
- Neon GSM
- Mr. Black Burg
- Norbert FS
- Magnifiek (foto)
onderstaande hengsten werden eerst aan de hand en daarna in tuig gepresenteerd.
- Heliotroop
- Norking Apple
- Neon GSM
- Mr. Black Burg
- Norbert FS
- Magnifiek (foto)
26 mei 2022 Grootegast
- Niek Alting wint kleine limietklasse met Lord Liberty
- Grote limiet voor Nico Calis sr. met Jara
- ere- en damesklasse tweewieler gewonnen door Linda Boelens met Fantijn
- Nico Calis jr. wint met Meiros rubriek fokmerries
- Manon Veerman wint met Luitenant dames vierwieler
- tweespannen gewonnen door Rony Beuving met Jetisem en Notulist
- Dominique Veenstra wint zadelrubriek op Korose (foto)
- Inge Jansen wint kleine limiet hackney's met Bernard van de Wormink
- grote limietklasse naar Gerben Greidanus met Eclipse Fireball
- Lieke Lueks wint ereklasse en damesklasse met May Dream
- Gerrit van der Kolk wint tweespanrubriek
- Niek Alting wint kleine limietklasse met Lord Liberty
- Grote limiet voor Nico Calis sr. met Jara
- ere- en damesklasse tweewieler gewonnen door Linda Boelens met Fantijn
- Nico Calis jr. wint met Meiros rubriek fokmerries
- Manon Veerman wint met Luitenant dames vierwieler
- tweespannen gewonnen door Rony Beuving met Jetisem en Notulist
- Dominique Veenstra wint zadelrubriek op Korose (foto)
- Inge Jansen wint kleine limiet hackney's met Bernard van de Wormink
- grote limietklasse naar Gerben Greidanus met Eclipse Fireball
- Lieke Lueks wint ereklasse en damesklasse met May Dream
- Gerrit van der Kolk wint tweespanrubriek
21 mei 2022 Rouveen
- Mark de Groot wint 1e competitiewedstrijd regio Midden met Nevaro
- kleine limiet voor Latino
- grote limiet voor Jericho
- Ule Haarsma wint ereklasse met Image
- Ineke van der Meulen -Haarsma wint damesklasse met India
- Leendert Veerman wint tweespannen met AQ Eribo en AQ Amadeus (foto)
- Mark de Groot wint 1e competitiewedstrijd regio Midden met Nevaro
- kleine limiet voor Latino
- grote limiet voor Jericho
- Ule Haarsma wint ereklasse met Image
- Ineke van der Meulen -Haarsma wint damesklasse met India
- Leendert Veerman wint tweespannen met AQ Eribo en AQ Amadeus (foto)
7 mei 2022 Doornspijk (Hackney's)
- Inge Jansen winnaar nieuwelingen met Bernhard van de Wormink (foto)
- Joop Schaap wint met Heartland Taxman kleine limiet
- Anneke Borkent wint met Luddington Hi Five en Ardingly's Hot Chocolate beide groepen grote limiet
- Brookfield May Way wint ereklasse kleine maat
- Gijs Rozendaal wint met Black Sparrow ereklasse grote maat
- dames klasse voor Ardingly's Hot Chocolate
- Gerrit van der Kolk wint tweespannen met Van 't Kolkland's Early in the Morning en Van't Kolkland's Standing Ovation
- Inge Jansen winnaar nieuwelingen met Bernhard van de Wormink (foto)
- Joop Schaap wint met Heartland Taxman kleine limiet
- Anneke Borkent wint met Luddington Hi Five en Ardingly's Hot Chocolate beide groepen grote limiet
- Brookfield May Way wint ereklasse kleine maat
- Gijs Rozendaal wint met Black Sparrow ereklasse grote maat
- dames klasse voor Ardingly's Hot Chocolate
- Gerrit van der Kolk wint tweespannen met Van 't Kolkland's Early in the Morning en Van't Kolkland's Standing Ovation
7 mei 2022 Doornspijk (tuigpaarden)
- Mark de Groot wint met Nevaro nieuwelingen regionaal (foto)
- Lakei wint met Kees Kimenai kleine limiet regionaal
- Jericho winnaar grote limiet
- Linda Boelens wint ereklasse met Fantijn
nationaal
- Marcel Ritsma wint kleine limiet met Mondiaal PSH
- Jack Sparrow PSH beste in grote limiet
- Mark de Groot wint met Dylano de ereklasse
- damesklasse voor Anneke Borkent met Renvyle Imondro
- Young Riders gewonnen door Ester van der Wal met Gerran PSH
- Leendert Veerman wint tweespannen met AQ Eribo en AQ Amadeus
- Mark de Groot wint met Nevaro nieuwelingen regionaal (foto)
- Lakei wint met Kees Kimenai kleine limiet regionaal
- Jericho winnaar grote limiet
- Linda Boelens wint ereklasse met Fantijn
nationaal
- Marcel Ritsma wint kleine limiet met Mondiaal PSH
- Jack Sparrow PSH beste in grote limiet
- Mark de Groot wint met Dylano de ereklasse
- damesklasse voor Anneke Borkent met Renvyle Imondro
- Young Riders gewonnen door Ester van der Wal met Gerran PSH
- Leendert Veerman wint tweespannen met AQ Eribo en AQ Amadeus
27 april 2022 De Bilt
- Derk Jan Mekkes wint lage limiet met Horse Trucks Jefferson
- RHT Jefferson en RHT Hugo beste limietspan
- RHT Bentley VDL en RHT Jaims (foto) winnen tweespannen ereklasse
- Macho wint tussenlimiet
- Mark de Groot wint met Idol hoge limietklasse
- Dylano winnaar ereklasse
- Mieke ter Schure wint damesklasse met Heliotroop
- Richard Hofstra wint tandems met Let's Be en Any Time
- Derk Jan Mekkes wint lage limiet met Horse Trucks Jefferson
- RHT Jefferson en RHT Hugo beste limietspan
- RHT Bentley VDL en RHT Jaims (foto) winnen tweespannen ereklasse
- Macho wint tussenlimiet
- Mark de Groot wint met Idol hoge limietklasse
- Dylano winnaar ereklasse
- Mieke ter Schure wint damesklasse met Heliotroop
- Richard Hofstra wint tandems met Let's Be en Any Time
18 april 2022 Houten indoor
- Maximiano I&S beste nieuweling
- Lanto HBC wint 1e limietklasse
- Jericho wint 2e limietklasse
- Action Qualitiy Amadeus wint openklasse
- Maximiano I&S beste nieuweling
- Lanto HBC wint 1e limietklasse
- Jericho wint 2e limietklasse
- Action Qualitiy Amadeus wint openklasse
9 april 2022 Exloo (Noordelijke Tuigpaarden Dag
- Nibali beste nieuweling hengsten/ruinen
- Mareda beste nieuweling merries
- Mondiaal PSH beste belofte en winnaar Grote Prijs Exloo
- Emerson wint openklasse en damesklasse
- Leetida beste merrie aan de hand en in tuig
- Luitenant wint 1e limietklasse
- Kellytou wint 2e limietklasse
- Image wint 3e limietklasse
- Ardingly's Brookfield beste nieuweling hackney's
- Luddington Hi Five en Ardingly's Hot Chocolate winnen limietklassen
- Black Sparrow wint openklasse grote maat
- Brrokfield May Way wint ereklasse kleine maat
- Nibali beste nieuweling hengsten/ruinen
- Mareda beste nieuweling merries
- Mondiaal PSH beste belofte en winnaar Grote Prijs Exloo
- Emerson wint openklasse en damesklasse
- Leetida beste merrie aan de hand en in tuig
- Luitenant wint 1e limietklasse
- Kellytou wint 2e limietklasse
- Image wint 3e limietklasse
- Ardingly's Brookfield beste nieuweling hackney's
- Luddington Hi Five en Ardingly's Hot Chocolate winnen limietklassen
- Black Sparrow wint openklasse grote maat
- Brrokfield May Way wint ereklasse kleine maat