Tuigpaarden nationaal
Naam Afstamming Eigenaar Rijd(st)er
Naam Afstamming Eigenaar Rijd(st)er
1-span
|
Business
|
Vlasco
|
Gerrit Egberink
|
Lambertus Huckriede
|
2-span Besterly Amadues Saffraan Leendert Veerman Leendert Veerman
Den Roos Tendens HBC Henk en Harry van Middelaar
Den Roos Tendens HBC Henk en Harry van Middelaar
tandem Celebration Manno Ule Haarsma eigenaar Elburg Marocco Field Marshall Ule Haarsma
randem Besterly Amadeus Saffraan Leendert Veerman Leendert Veerman
Besterly Eribo Manno Leendert Veerman
Beauty HE Larix Jakob Habing
Besterly Eribo Manno Leendert Veerman
Beauty HE Larix Jakob Habing
klavertje-3 Celebration Manno Ule Haarsma eigenaar
Zavanno Manno Ule Haarsma
Sunlight Manno Ule Haarsma
Zavanno Manno Ule Haarsma
Sunlight Manno Ule Haarsma
4-spannen Celebration Manno Ule Haarsma eigenaar
Zavanno Manno Ule Haarsma
Sunlight Manno Ule Haarsma
Elburg Marocco Field Marshall Ule Haarsma
Zavanno Manno Ule Haarsma
Sunlight Manno Ule Haarsma
Elburg Marocco Field Marshall Ule Haarsma
dames Business Vlasco Gerrit Egberink Anneke Huckriede
dekhengsten Eebert Atleet gebroeders Van Manen Lambertus Huckriede
Viggon van Beest
Viggon van Beest
fokmerries Wendelrose Manno Black Horse BV Mark de Groot
3-jarigen (Egbert Emmink bokaal Heidelien Cizandro Gebroeders Den Otter Robbie van Dijk
4-jarigen Gardenia HBC Victory HBC stal Harry van Middelaar
5-jarigen Fantijn Patijn Gebroeders Van Manen Robbie van Dijk
6 jarigen Eebert Atleet Gebroeders Van Manen Lambertus Huckriede
Viggon van Beest
Viggon van Beest
7-jarigen Dylano Plain's Liberator Mark de Groot en Black Horse BV Mark de Groot
onder het zadel Bastiaan Saffraan Berend van der Veen Hessel van der Veen
young riders Dieni II Unieko Janus Plaisier Mieke ter Schure
competitie 1-span Gardenia HBC Victory HBC stal Harry van Middelaar
competitie 2-span Sunlight Manno Ule Haarsma eigenaar
Elburg Marocco Field Marshall Ule Haarsma
Elburg Marocco Field Marshall Ule Haarsma
hengstencompetitie Eebert Atleet gebroeders Van Manen Lambertus Huckriede
Viggon van Beest
Viggon van Beest
young riders competitie Dieni II Unieko Janus Plaisier Mieke ter Schure
Ab Koetsier trofee (YR) Emerson Manno Niek Alting en Mariska IJssenbrand Mariska IJssenbrand
Oregon trofee Eebert Atleet gebroeders Van Manen Lambertus Huckriede
Manno trofee Cizandro Waldemar Gebroeders van Manen Robbie van Dijk Gebroeders den Otter
Renovo Schaal Brandy HBC Uromast Brandy Consortium Harry van Middelaar
Cambridge Cole Bokaal Eebert Atleet gebroeders Van Manen Lambertus Huckriede
Viggon van Beest
Renovo Schaal Brandy HBC Uromast Brandy Consortium Harry van Middelaar
Cambridge Cole Bokaal Eebert Atleet gebroeders Van Manen Lambertus Huckriede
Viggon van Beest
topsport merrie Wendelrose Manno Black Horse BV Mark de Groot
kampioen voor oogstwagen Balmoral Nando Henk Scholten eigenaar
Het Showpaard Nando Henk Scholten
Het Showpaard Nando Henk Scholten
Hier klikken om te bewerken.
Tuigpaarden regionaal
Noord
Noord
1- span : Bastiaan (v.Safraan) van Berend van der Veen, rijder Erik van der Veen
2-spannen : Wapenaar (v.Reflex M) van Joop Witlox, rijder Gerard van der Meulen
Zo wat (v.Reflex) van Joop Witlox
dames 2-wielig : Evert (v.Sterreljocht Surprice) van Fokkelien Oldenburger
dames 4-wielig : Atleet (v.Patijn) van gebr'van Manen en Wim Cazemier, gereden door Sanne Welling
fokmerries : Fuwandra (v.Atleet) van Wim Cazemier
onder zadel : Bastiaan (v.Safraan) van Berend van der Veen, rijder Hessel van der Veen
competitie winnaar : Gerianne M (v.Unieko) van de familie Meijers, rijders Peter Stevens
1-span boerenwagen: Elfirose (v.Vaandrager HBC) van Henk Notenbomer
2-span boerenwagen; niet verreden
2-spannen : Wapenaar (v.Reflex M) van Joop Witlox, rijder Gerard van der Meulen
Zo wat (v.Reflex) van Joop Witlox
dames 2-wielig : Evert (v.Sterreljocht Surprice) van Fokkelien Oldenburger
dames 4-wielig : Atleet (v.Patijn) van gebr'van Manen en Wim Cazemier, gereden door Sanne Welling
fokmerries : Fuwandra (v.Atleet) van Wim Cazemier
onder zadel : Bastiaan (v.Safraan) van Berend van der Veen, rijder Hessel van der Veen
competitie winnaar : Gerianne M (v.Unieko) van de familie Meijers, rijders Peter Stevens
1-span boerenwagen: Elfirose (v.Vaandrager HBC) van Henk Notenbomer
2-span boerenwagen; niet verreden
West
1- span : Sondral (v.Manno) van Cees Klinkhamer
2-spannen : Benno (v.Saffraan) van Willem van Gugten
Zolina (v.Saffraan) van Willem van Gugten
dames : Amaretto (v.Hofmeester) van Thijs Blankendaal, gereden door Evelien Langerijs
fokmerries : Wendelrose (v.Manno) van Black Horse BV, gereden door Mark de Groot
competitie winnaar : Goldfever (v.Atleet) van Win Jansen, gereden door Nico Calis
grote limiet : Enziedancy (v. ) van Marc Rook, gereden door Cees Embregst
kleine limiet : Fantast (v.Manno) van Willem van de Gugten
1- span : Sondral (v.Manno) van Cees Klinkhamer
2-spannen : Benno (v.Saffraan) van Willem van Gugten
Zolina (v.Saffraan) van Willem van Gugten
dames : Amaretto (v.Hofmeester) van Thijs Blankendaal, gereden door Evelien Langerijs
fokmerries : Wendelrose (v.Manno) van Black Horse BV, gereden door Mark de Groot
competitie winnaar : Goldfever (v.Atleet) van Win Jansen, gereden door Nico Calis
grote limiet : Enziedancy (v. ) van Marc Rook, gereden door Cees Embregst
kleine limiet : Fantast (v.Manno) van Willem van de Gugten
Midden
1- span : Berino (v.Stuurboord) van Marcel de Groot, gereden door Mark de Groot
2-spannen : niet verreden
dames 2-wielig : Wild Rose F (v.Manno) van Henk Fikse, gereden door Cobien van Boven
competitie winnaar : Grandioos (v.Atleet) van Anton Epskamp
1- span : Berino (v.Stuurboord) van Marcel de Groot, gereden door Mark de Groot
2-spannen : niet verreden
dames 2-wielig : Wild Rose F (v.Manno) van Henk Fikse, gereden door Cobien van Boven
competitie winnaar : Grandioos (v.Atleet) van Anton Epskamp
Zuid
1- span : Cilardo (v.Ulandro) van Etienne Raeven
2-spannen : Eboy (v.Manno) van Martien Verboord
Donderoriem (v.Uromast) van Martien Verboord
dames : De Bree (v.Selleen) van Wim Jansen , gereden door Pien Jansen
competitie winnaar : Geroda (v.Atleet) van W. van Schadewijk, gereden door Robbie van Dijk
1- span : Cilardo (v.Ulandro) van Etienne Raeven
2-spannen : Eboy (v.Manno) van Martien Verboord
Donderoriem (v.Uromast) van Martien Verboord
dames : De Bree (v.Selleen) van Wim Jansen , gereden door Pien Jansen
competitie winnaar : Geroda (v.Atleet) van W. van Schadewijk, gereden door Robbie van Dijk