Tuigpaarden/hackney/Fries ras 2019
Nationaal
1-span Fantijn Patijn Lammert Tel Linda Boelens
2-spannen Gerran PSH Atleet Hans Pos Marcel Ritsma
Jack Daniels PSH Manno Hans Pos
Tandem Equifirst Eribo Manno Leendert Veerman eigenaar
Equifirst Amadeus Saffraan Leendert veerman
randem Jidaperty Eebert Ule Haarsma eigenaar Imposant Eebert Ule Haarsma
Elburg Morocco Field M Ule Haarsma
Klavertje-3 Equifirst Eribo Manno Leendert Veerman Leendert Veerman Equifirst Amadeus Saffraan Leendert Veerman
Equifirst Jannes Manno Leendert Veerman
4-spannen Celebration Manno Ule Haarsma eigenaar Elburg Morocco Field M Ule Haarsma
Jidaperty Eebert Ule Haarsma
Kolonel Fantijn Ule Haarsma
Dames Heliotroop VDM Colonist Jaap van der Meulen Hanneke van Wessel
Fokmerries Icanita Colinist Toon van Doorn Harry van Middelaar
Dekhengsten Dylano Plain's Liberator Blackhorse BV?MC de Groot Mark de Groot
3-jarigen (Egbert Emmink trofee) Luitenant Fantijn Niek Alting/Marlyce de Weerd Niek Alting
4-jarigen Knaller PSH Cizandro Hans Pos Marcel Ritsma
5-jarigen Just Lucky Wentworth Ebony Lambertus Huckriede eigenaar 6/7 jarigen Image HBC Ditisem HBC Stal Harry van Middelaar
Young riders ECW Imondro Cizandro F. Fitzpatrick Kevin Huckriede
Onder het zadel Emerson Manno Maatschap Alting Lennard Hatzmann
Competitie 1-span Knaller PSH Cizandro Hans Pos Marcel Ritsma
Competitie 2-spannen Jidaperty Eebert Ule Haarsma eigenaar
Kolonel Fantijn Ule Haarsma
Competitie meerspannen Ule Haarsma
Competitie young riders ECW Imondro Cizandro F. Fitzpatrick Kevin Huckriede
Oregon trofee Bommelsteijn's Hubert Cizandro Jaap van der Meulen Lambertus Huchriede
Topsport merrie Icanita Colonist Toon van Doorn Leendert Veerman
Manno trofee Dylano Plain's Liberator Black Horse BV Mark de Groot
Cambridge Cole bokaal Gerran PSH Atleet Hans Pos Marcel Ritsma Renovo schaal Fantijn Patijn Lammert Tel Linda Boelens
2-span voor oogstwagen niet verreden
Paard van het Jaar Emerson Manno Maatschap Alting
Noord (cat.4)
1-span Emerson Manno Maatschap Alting Niek Alting
2-span Icoon Colonist Maatschap Alting Niek Alting
Equifirst Jack-S Eebert Leendert Veerman
dames 2-wielig rijtuig Emerson Manno Maatschap Alting Manon Veerman
dames 4-wielig rijtuig Celony Vulcano Lammert Tel Rianne de Vries
fokmerries Heideroos Cizandro Wout Liezen Harry van Middelaar
onder zadel Emerson Manno Maatschap Alting Manon Veerman
competitie winnaar Kontiki Eebert Henk Scherphof Marieke Scherphof
competitie Young Riders Kennedy Saffraan Freerk Helmus Mart Helmus
boerenwagens 1-span Vayacondios Larix stal Haak Nathalie Buwalda
Midden (cat.3)
competitie winnaar Joker Delviro HBC Jansen/Oosterlaar Pien Jansen
fokmerries Disarronno Victory HBC familie de Leeuw Robbie van Dijk
West (cat.3)
fokmerries Dendrini Manno familie Kooyman Henk Hammers
Zuid (cat.3)
1-span Freedom Patijn Wim Jansen eigenaar
dames Freedom Patijn Wim Jansen Pien Jansen
Midden/West/Zuid
1 span (zondag) Freedom Patijn Wim Jansen eigenaar
1 span (zaterdag) Briljant Larix Joop van Wessel Hanneke van Wessel
lage limietklasse
hoge limietklasse Jarina Delviro HBC Jan Thijs Harry Claassen
2-span Jasper Eebert Martien Verboord eigenaar
Dondroniem Uromast Martien Verboord
dames Jara Cizandro John Kramer Marie- Jose Calis
fokmerries Jarina Delviro HBC Jan Thijs Harry Claassen
onder zadel Fontana Waterman John Donck Ada Donck
competitie Zuid/West Juliesta Manno Piet Lijffijt eigenaar
Hippiade kampioenen
openklasse Briljant Larix Joop van Wessel Hanneke van Wessel dames Jara Cizandro John Kramer Marie- Jose Calis
2-spannen Anton Sire Freek Saris eigenaar
Heraut Bentley VDL Freek Saris
Hackney's
Nationaal
1-span kleine maat Here I Am Heartland Bust Your Buttons gebr. Van Wanrooy Els d'Achard van Enschut
1-span grote maat Bocellies Mateo Bocellie Andre Veltkamp eigenaar
2-span Gin's Black and White Conviction's Boy Gerard Hurkmans Jerry Vierwind
Indigo Gin's Black and White Henk van der Wiel
tandem Brookfield May Way Aghaderg Brookfield L. Huckriede Lambertus Huckriede
Brookfield Olympic Dreams Aghaderg Brookfield L. Huckriede
dames Brookfield Olympic Dreams Aghaderg Brookfield L. Huckriede Anneke Borkent
onder het zadel niet verreden
Young riders (competitie ) Noddyvyse I Am Here Sunbeam Something Special van Kooten/Amy Tewis Amy Tewis
dekhengsten kleine maat May Dream Fairview Emperor Frank Arends eigenaar
dekhengsten grote maat Eclipse Magic Flash Dance Southside Equalizer gebr. Van Nispen Demi van Nispen
keuring aan de hand
dekhengsten kleine maat May Dream Fairview Emperor Frank Arends
dekhengsten grote maat Matteo Bocellie Andre Veltkamp
Noord (cat.3)
1-span Conviction's Black Nobility Nobel Rebel Renie Tewis Amy Tewis
2-span Magic Little King Stardust Boy van't Stedeke Evert Ardesh Cynthia Ardesch Ringo Star Noble Rebel Evert Ardesch
dames Heartland Real Deal Heartland Equality Henk van der Wiel Amber Banis
competitie winnaar Ardingly's Hot Chocolatie Eclipse Hurricane stal Huckriede Lambertus Huckriede
Nickery Boy Memorial Highway's Dream Boy Star Dancer Wim Schutte Inge Jansen
Zuid (cat.3)
1-span Baron's Tycho Conviction's Boy Frits Heinhuis Jan de Rooij
2-span Reedhill's Dancing Queen Charming Dayligt Jan de Vaan Jan de Vaan Luuk Bartje van de Heikant Harrie Burghoorn
dames Heartland Heartlbreaker Heartland Moonshadow Willem van Wanrooij Els d'Achard van Enschut
competitie winnaar Heartland Incredible Heartland Moonshadow Robin Wijthoef eigenaar
Hippiade
openklasse May Dream Fairview Emperor Frank Arends eigenaar
dames Heartland Heartlbreaker Heartland Moonshadow Gebr. Van Wanrooij Els D'Achard van Enschut
2-span Reedhill's Dancing Queen Charming Dayligt Jan de Vaan Jan de Vaan Luuk Bartje van de Heikant Harrie Burghoorn
Friezen
Nationaal
1-span Eise 489 Maurits Jelmer Chardon eigenaar
2-span Tsjibbe PJ Bartele 472 Wijbenga/van de Ark Udo de Haan
Ysbrand PJ Gerben 479 Wijbenga/van de Ark
tandem Het Swarte Paerd Sierd PJ Dries 421 Het Swarte Paerd/Wijbenga/Van de Ark Udo de Haan
Rinse PJ Andries 415 Wijbenga/Van de Ark
klavertje 3 Egberth van Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Feike Holtrop Bettina H Hinne Feike Holtrop
Hessel fan e Stjelpdyk Andreis 415 Eibert - Wim Andela
4-span Egberth van Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Feike Holtrop Bettina H Hinne Feike Holtrop
Hessel fan e Stjelpdyk Andriss 415 Eibert - Wim Andela
Jasper fan e Stjelpdyk Norbert 444 Eibert - Wim Andela
dames MGPNGP Mario van Bokkum Jasper 366 Sybren Minkema/Jolanda Schreuder Jolanda Schreuder
dekhengsten Eise 489 Maurits Jelmer Chardon eigenaar
fokmerries Auckje fan e Alde Ryd Tsjalke 397 Rob en Gea Lemstra Sybren Minkema
nieuwelingen competitie Sven B Wimer 461 Sybren Minkema/Jolanda Schreuder Sybren Minkema
Provinsje Fryslan Prijs Nane 492 Wimer 461 Germ Aise Bouma Sybren Minkema
Onder zadel Melle van de Lits Wimer 461 Albert Minkema Lisa Minkema
Noord (cat.3)
1-span Tsjalle 454 Mintse 354 Age Okkema eigenaar
dames Joyce Femke van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Nadia den Hollander
Young riders (competitie Het Swarte Paerd Sierd PJ Dries 421 Het Swarte Paerd/ Berber van der Veer
Wijbenga/Van de Ark
Auto Joure XL zadelcompetitie Xander Haitse 425 Jelle van der Kooi Jacob van der Heide
Zuid (cat.3)
1-span niet verreden
dames Zwier Felle 422 G. Hoskam Anita van Stenis
competitie niet verreden
Prijs der Besten Noord/Zuid niet verreden
Hippiade
1-span niet verreden
2-span
dames
Prijs der Besten Tsjalle 454 Mintse 354 Age Okkema eigenaar
dekhengsten voor showwagen Eise 489 Maurits Jelmer Chardon eigenaar
KFPS/VFH bokaal
KFPS/VFH Horse2Fly competitie Sven B Wimer 461 Sybren Minkema/Jolanda Schreuder Sybren Minkema
PAARD VAN HET JAAR
Nationaal
1-span Fantijn Patijn Lammert Tel Linda Boelens
2-spannen Gerran PSH Atleet Hans Pos Marcel Ritsma
Jack Daniels PSH Manno Hans Pos
Tandem Equifirst Eribo Manno Leendert Veerman eigenaar
Equifirst Amadeus Saffraan Leendert veerman
randem Jidaperty Eebert Ule Haarsma eigenaar Imposant Eebert Ule Haarsma
Elburg Morocco Field M Ule Haarsma
Klavertje-3 Equifirst Eribo Manno Leendert Veerman Leendert Veerman Equifirst Amadeus Saffraan Leendert Veerman
Equifirst Jannes Manno Leendert Veerman
4-spannen Celebration Manno Ule Haarsma eigenaar Elburg Morocco Field M Ule Haarsma
Jidaperty Eebert Ule Haarsma
Kolonel Fantijn Ule Haarsma
Dames Heliotroop VDM Colonist Jaap van der Meulen Hanneke van Wessel
Fokmerries Icanita Colinist Toon van Doorn Harry van Middelaar
Dekhengsten Dylano Plain's Liberator Blackhorse BV?MC de Groot Mark de Groot
3-jarigen (Egbert Emmink trofee) Luitenant Fantijn Niek Alting/Marlyce de Weerd Niek Alting
4-jarigen Knaller PSH Cizandro Hans Pos Marcel Ritsma
5-jarigen Just Lucky Wentworth Ebony Lambertus Huckriede eigenaar 6/7 jarigen Image HBC Ditisem HBC Stal Harry van Middelaar
Young riders ECW Imondro Cizandro F. Fitzpatrick Kevin Huckriede
Onder het zadel Emerson Manno Maatschap Alting Lennard Hatzmann
Competitie 1-span Knaller PSH Cizandro Hans Pos Marcel Ritsma
Competitie 2-spannen Jidaperty Eebert Ule Haarsma eigenaar
Kolonel Fantijn Ule Haarsma
Competitie meerspannen Ule Haarsma
Competitie young riders ECW Imondro Cizandro F. Fitzpatrick Kevin Huckriede
Oregon trofee Bommelsteijn's Hubert Cizandro Jaap van der Meulen Lambertus Huchriede
Topsport merrie Icanita Colonist Toon van Doorn Leendert Veerman
Manno trofee Dylano Plain's Liberator Black Horse BV Mark de Groot
Cambridge Cole bokaal Gerran PSH Atleet Hans Pos Marcel Ritsma Renovo schaal Fantijn Patijn Lammert Tel Linda Boelens
2-span voor oogstwagen niet verreden
Paard van het Jaar Emerson Manno Maatschap Alting
Noord (cat.4)
1-span Emerson Manno Maatschap Alting Niek Alting
2-span Icoon Colonist Maatschap Alting Niek Alting
Equifirst Jack-S Eebert Leendert Veerman
dames 2-wielig rijtuig Emerson Manno Maatschap Alting Manon Veerman
dames 4-wielig rijtuig Celony Vulcano Lammert Tel Rianne de Vries
fokmerries Heideroos Cizandro Wout Liezen Harry van Middelaar
onder zadel Emerson Manno Maatschap Alting Manon Veerman
competitie winnaar Kontiki Eebert Henk Scherphof Marieke Scherphof
competitie Young Riders Kennedy Saffraan Freerk Helmus Mart Helmus
boerenwagens 1-span Vayacondios Larix stal Haak Nathalie Buwalda
Midden (cat.3)
competitie winnaar Joker Delviro HBC Jansen/Oosterlaar Pien Jansen
fokmerries Disarronno Victory HBC familie de Leeuw Robbie van Dijk
West (cat.3)
fokmerries Dendrini Manno familie Kooyman Henk Hammers
Zuid (cat.3)
1-span Freedom Patijn Wim Jansen eigenaar
dames Freedom Patijn Wim Jansen Pien Jansen
Midden/West/Zuid
1 span (zondag) Freedom Patijn Wim Jansen eigenaar
1 span (zaterdag) Briljant Larix Joop van Wessel Hanneke van Wessel
lage limietklasse
hoge limietklasse Jarina Delviro HBC Jan Thijs Harry Claassen
2-span Jasper Eebert Martien Verboord eigenaar
Dondroniem Uromast Martien Verboord
dames Jara Cizandro John Kramer Marie- Jose Calis
fokmerries Jarina Delviro HBC Jan Thijs Harry Claassen
onder zadel Fontana Waterman John Donck Ada Donck
competitie Zuid/West Juliesta Manno Piet Lijffijt eigenaar
Hippiade kampioenen
openklasse Briljant Larix Joop van Wessel Hanneke van Wessel dames Jara Cizandro John Kramer Marie- Jose Calis
2-spannen Anton Sire Freek Saris eigenaar
Heraut Bentley VDL Freek Saris
Hackney's
Nationaal
1-span kleine maat Here I Am Heartland Bust Your Buttons gebr. Van Wanrooy Els d'Achard van Enschut
1-span grote maat Bocellies Mateo Bocellie Andre Veltkamp eigenaar
2-span Gin's Black and White Conviction's Boy Gerard Hurkmans Jerry Vierwind
Indigo Gin's Black and White Henk van der Wiel
tandem Brookfield May Way Aghaderg Brookfield L. Huckriede Lambertus Huckriede
Brookfield Olympic Dreams Aghaderg Brookfield L. Huckriede
dames Brookfield Olympic Dreams Aghaderg Brookfield L. Huckriede Anneke Borkent
onder het zadel niet verreden
Young riders (competitie ) Noddyvyse I Am Here Sunbeam Something Special van Kooten/Amy Tewis Amy Tewis
dekhengsten kleine maat May Dream Fairview Emperor Frank Arends eigenaar
dekhengsten grote maat Eclipse Magic Flash Dance Southside Equalizer gebr. Van Nispen Demi van Nispen
keuring aan de hand
dekhengsten kleine maat May Dream Fairview Emperor Frank Arends
dekhengsten grote maat Matteo Bocellie Andre Veltkamp
Noord (cat.3)
1-span Conviction's Black Nobility Nobel Rebel Renie Tewis Amy Tewis
2-span Magic Little King Stardust Boy van't Stedeke Evert Ardesh Cynthia Ardesch Ringo Star Noble Rebel Evert Ardesch
dames Heartland Real Deal Heartland Equality Henk van der Wiel Amber Banis
competitie winnaar Ardingly's Hot Chocolatie Eclipse Hurricane stal Huckriede Lambertus Huckriede
Nickery Boy Memorial Highway's Dream Boy Star Dancer Wim Schutte Inge Jansen
Zuid (cat.3)
1-span Baron's Tycho Conviction's Boy Frits Heinhuis Jan de Rooij
2-span Reedhill's Dancing Queen Charming Dayligt Jan de Vaan Jan de Vaan Luuk Bartje van de Heikant Harrie Burghoorn
dames Heartland Heartlbreaker Heartland Moonshadow Willem van Wanrooij Els d'Achard van Enschut
competitie winnaar Heartland Incredible Heartland Moonshadow Robin Wijthoef eigenaar
Hippiade
openklasse May Dream Fairview Emperor Frank Arends eigenaar
dames Heartland Heartlbreaker Heartland Moonshadow Gebr. Van Wanrooij Els D'Achard van Enschut
2-span Reedhill's Dancing Queen Charming Dayligt Jan de Vaan Jan de Vaan Luuk Bartje van de Heikant Harrie Burghoorn
Friezen
Nationaal
1-span Eise 489 Maurits Jelmer Chardon eigenaar
2-span Tsjibbe PJ Bartele 472 Wijbenga/van de Ark Udo de Haan
Ysbrand PJ Gerben 479 Wijbenga/van de Ark
tandem Het Swarte Paerd Sierd PJ Dries 421 Het Swarte Paerd/Wijbenga/Van de Ark Udo de Haan
Rinse PJ Andries 415 Wijbenga/Van de Ark
klavertje 3 Egberth van Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Feike Holtrop Bettina H Hinne Feike Holtrop
Hessel fan e Stjelpdyk Andreis 415 Eibert - Wim Andela
4-span Egberth van Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Feike Holtrop Bettina H Hinne Feike Holtrop
Hessel fan e Stjelpdyk Andriss 415 Eibert - Wim Andela
Jasper fan e Stjelpdyk Norbert 444 Eibert - Wim Andela
dames MGPNGP Mario van Bokkum Jasper 366 Sybren Minkema/Jolanda Schreuder Jolanda Schreuder
dekhengsten Eise 489 Maurits Jelmer Chardon eigenaar
fokmerries Auckje fan e Alde Ryd Tsjalke 397 Rob en Gea Lemstra Sybren Minkema
nieuwelingen competitie Sven B Wimer 461 Sybren Minkema/Jolanda Schreuder Sybren Minkema
Provinsje Fryslan Prijs Nane 492 Wimer 461 Germ Aise Bouma Sybren Minkema
Onder zadel Melle van de Lits Wimer 461 Albert Minkema Lisa Minkema
Noord (cat.3)
1-span Tsjalle 454 Mintse 354 Age Okkema eigenaar
dames Joyce Femke van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Nadia den Hollander
Young riders (competitie Het Swarte Paerd Sierd PJ Dries 421 Het Swarte Paerd/ Berber van der Veer
Wijbenga/Van de Ark
Auto Joure XL zadelcompetitie Xander Haitse 425 Jelle van der Kooi Jacob van der Heide
Zuid (cat.3)
1-span niet verreden
dames Zwier Felle 422 G. Hoskam Anita van Stenis
competitie niet verreden
Prijs der Besten Noord/Zuid niet verreden
Hippiade
1-span niet verreden
2-span
dames
Prijs der Besten Tsjalle 454 Mintse 354 Age Okkema eigenaar
dekhengsten voor showwagen Eise 489 Maurits Jelmer Chardon eigenaar
KFPS/VFH bokaal
KFPS/VFH Horse2Fly competitie Sven B Wimer 461 Sybren Minkema/Jolanda Schreuder Sybren Minkema
PAARD VAN HET JAAR